top of page

Nasi subskrybenci to dynamicznie rosnąca grupa osób, które są gotowe rozwijać swoją pasję, swój biznes, poznawać świat filmu i social mediów! Dołącz do nas i sprawdź co zyskasz

Kim jesteśmy:

dorota_sopot-38420_edited.jpg

DOROTA SCHLEISS

Producentka: 


Niestraszna jest jej praca ekstremalnych warunkach. Pracowała przy produkcji filmów, które zdobyły nagrody na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jako II koordynator produkcji realizowała niemiecki serial "SlobØrn" dla stacji telewizyjnej ZDF. Jej film "Maria nie żyje" w reżyserii Martyny Majewskiej, zrealizowany w programie "30 minut" Studio Munka miał premierę na Krakowskim Festiwalu Filmowym.  Wspólnie z Kubą zrealizowali reklamy dla TravelPlanet, ROMET, Oceanic. Dzięki swojemu doświadczeniu i pasji jej działania przynoszą doskonałe efekty.

67968712_2526024097461107_90321180408120

JAKUB KLAWIKOWSKI

Operator, Montażysta, Vloger.

Od dekady tworzy reklamy i filmy na YouTube i TV. Realizował teledyski które osiągnęły ponad 50 milinów wyświetleń. Tworzy sportowe filmy dokumentalne oglądane przez setki tysięcy widzów. Jako autor zdjęć tworzył filmy krótkometrażowe w Kalifornii. Z kamerą odwiedził kilka kontynetów, prawie całą Europę. Autor ponad 100 vlogów ukazujących kulisy pracy w filmie. Swoją wiedzą dzieli się również online w formie webinarów.  

bottom of page