top of page

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Levgen Gaponov.jpg

Ievgen Gaponov

Montażysta

Połączenie artysty ze skrupulatnością i rzetelnością - to najlepsze (i możliwe!) połączenie jakie reprezentuje Ievgen. U niego projekty zawsze gotowe na czas.

Dorota Schleiss.jpg

Dorota Schleiss

Producentka

Nie tylko budżet przypilnowany, ale i wysoka jakość kreatywna, szerokie spojrzenie na dany projekt i dbałość o samopoczucie i komfort pracy. Wszystkie skille w jednej osobie.

170732827_940553336693284_11573325482264

Jakub Klawikowski

Operator, montażysta, twórca kursów i warsztatów szerzących wiedzę o filmie. 

U niego pasja do tworzenia jest równa wiedzy o produkcji filmowej i aspektach marketingowych ważnych dla naszych klientów.

Martyna Majewska .jpg

Martyna Majewska

Reżyserka teatralna i filmowa.

W swoich pracach płynnie przeplata sztukę performatywną z treściami wizualnymi. Jej ostatnie prace to film krótkometrażowy "Maria nie żyje" oraz spektakl wrocławskiego Teatru Capitol "Alicja".

Olek Złotorawski_edited.jpg

Olek Złotorawski

Junior

producer

Gładko przepływające informacje to jeden z najważniejszych aspektów pracy przy produkcji filmowej. W pracy Olka double check, szukanie rozwiązań i komunikacja na wysokim poziomie to podstawa

O NAS

CO OZNACZA SKRÓT W ASF STUDIO?

To skrót od 3 kierunków w jakich rozwijamy filmową pasję:

Rozwijamy pełnometrażowe produkcje, a doświadczenie w prowadzeniu historii i budowaniu emocji stosujemy nawet w kilkunastosekundowych reklamach.

O NAS

ASF Studio działa nieprzerwanie od grudnia 2010 roku w zakresie produkcji filmowej, filmów dokumentalnych i reklam. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu filmów o tematyce sportowej, w szczególności rowerowej. W portfolio znajdują się zarówno reklamy, jak filmy dokumentalne realizowane przy współpracy z zawodnikami światowej klasy: Jolanda Neff (Mistrzyni Świata XCO), Szymon oraz Dawid Godziek (zawodnicy Red Bulla reprezentujący Polskę na międzynarodowych zawodach), Gunn Rita Dahle (jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek XCO na świecie). Realizowaliśmy reklamy dla firmy OCEANIC, ROMET, KROSS, TravelPlanet itd. W 2021 podjęliśmy się realizacji filmów o polskim pawilonie podczas Expo 2021 w Dubaju.

NAGRODY

10 Minute

Film Festival

2013

Fisheye

Film Fesival

2016

KRAKOW

FILM FESTIVAL

NATIONAL

COMPETION

2016

KRAKOW

FILM FESTIVAL

OFFICIAL

SELECTION

2020

JANTAR 2020

ZA KRÓTKOMETRAŻOWY FILM FABULARNY

39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Koszalin 2020

NAGRODA DZIENNIKARZY

ZA FILM KRÓTKOMETRAŻOWY

39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Koszalin 2020

Drone

Film Festival

2017

45. FESTIWAL

POLSKICH FILMÓW

FABULARNYCH

OFICJALNA SELEKCJA

 

KONKURS

FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH

bottom of page