top of page

Brief: TELEDYSK

czas trwania: od 2 do 5 minut

założenia kreatywne projektu:
 

Opisz nam swój pomysł, prześlij nam utwór do przesłuchania i opowiedz o nim. Określ artystyczne i marketingowe założenia projektu. Chętnie weźmiemy udział we wspólnej burzy mózgów, jesteśmy otwarci kreatywne pomysły ;)

grupa docelowa:

Opisz nam kim są Twoi odbiorcy, do kogo kierujesz swoją muzykę.

ETAPY WSPÓŁPRACY

brief scenariusza:

Na tym etapie otrzymasz od nas skrót scenariusza wzbogacony o inspiracje i moodboardy przybliżające wizualny efekt teledysku. Wyjaśnimy Ci także poszczególne etapy jego realizacji, zaproponujemy efekty specjalne w obrazie i charakteryzacji (VFX i SFX) czy specjalnie zaprojektowane stylizacje.

 

wycena:

Każdorazowo indywidualna, zależna od wielkości i założeń produkcji. Wycenę wysyłamy w ciągu 2-3 dni od otrzymania zielonego światła na realizację briefu. Jesteśmy otwarci zarówno na negocjacje jak i rozłożenie płatności na 2-3 raty.

 

przygotowanie i organizacja:

Diabeł tkwi w szczegółach! Scenariusz przekształcamy w precyzyjny scenopis i dopracowujemy storyboardy (rysunki kadrów). Wybieramy aktorów i ich stylizacje, a także miejsca, w których mają się odbyć zdjęcia oraz robimy niezbędne adaptacje scenograficzne. Wszystko w konsultacji z Tobą.

 

produkcja:

Proponujemy plan pracy podzielony na dni zdjęciowe i godziny nagrań - dostosowany do osób występujących w teledysku. Ustalamy datę realizacji. Liczba dni zdjęciowych zależy od wymagań scenariusza (1 dzień zdjęciowy = 12 godz). Na planie zapewniamy podgląd w czasie realizacji ujęć.

 

postprodukcja:

Dostaniesz od nas wstępny, “surowy” montaż, do którego bezpłatnie możesz nanieść 3 poprawki. Po akceptacji układanki montażowej zajmujemy się nadaniem kolorystyki, udźwiękowieniem, wprowadzeniem animacji, lektora i napisów.

 

przekazanie materiałów i/lub praw autorskich:

Cała przyjemność po naszej stronie. Chętnie pochwalimy się wspólną realizacją w naszych kanałach Social Media.

bottom of page