top of page
brief: SOCIAL MEDIA CONTENT
 
Video marketing jest wyjątkowo skuteczną formą komunikacji, która sprzyja promocji marki. Dziś najwięcej treści konsumowanych jest za pomocą urządzeń mobilnych. Każdego dnia oglądamy setki krótkich materiałów przez aplikacje i kanały takie jak: YouTube, Facebook, Vimeo, Netflix. Dlatego już na początku realizacji zlecenia (reklama, film korporacyjny, relacja, teledysk) tworzymy projekt medialny uwzględniający wszystkie kanały promocji.

określenie kanałów dystrybucji:

Filmy reklamowe i promocyjne zamieszczane w mediach społecznościowych mają potencjał tzw. viral videos, czyli obrazu, w którym użytkownicy znaleźli coś, co warto przesłać innym. Dlatego chcemy uwzględnić wszystkie kanały dystrybucji i możliwości dzielenia się materiałem. Napisz z jakich kanałów korzystasz (FB, Instagram, Vimeo, Youtube), a my zaproponujemy Ci kilka dedykowanych rozwiązań.

Przykładowe formaty filmów tworzonych pod Social Media

w pełnej wersji:

Stworzone z myślą o dzieleniu się materiałem przez YouTube, Vimeo, Facebooka oraz IGTV.

sm_ico.png

teasery video:

czas trwania: od 30 sekund do 1 minuty

Zachęcają do obejrzenia pełnej wersji filmu. Możesz je wykorzystać na firmowym Instagramie, Facebooku i LinkedInie. To one skupiają uwagę i wyróżniają się na tablicy odbiorcy, dlatego cechuje je intensywna kolorystyka, dynamika montażu i wybór najbardziej spektakularnych ujęć oraz napisy przyciągające uwagę osób oglądających materiał bez dźwięku. Ich ilość zależy od potrzeb prowadzonej kampanii marketingowej.

f_insta_in.png

stories:

czas trwania: do 15 sekund

Ten rodzaj postów na Instagramie może zapewnić Twojej marce ogromne zasięgi i interakcję z potencjalnymi klientami.

bottom of page