top of page
  • Zdjęcie autoraJakub Klawikowski

Warto uczyć się od siebie nawzajem!

Gdy zaczynałem filmować wszystkiego uczyłem się sam, choć nie było jeszcze wtedy tutoriali na YouTube. Wiedziałem, że tworzę coś ciekawego w kadrze, ale bardzo często działo się to przez przypadek, nie wiedziałem jak świadomie projektować to co filmuję. Jedyne co miałem to takie poczucie, że wiem jak to powinno wyglądać, ale nie znałem ścieżki by tam dotrzeć...


Przełomem dla mnie, pod kątem szlifowania swojego warsztatu, było dołączenie do Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershot. To tam nauczyłem się o budowie kamery, o ustawianiu światła, budowaniu historii. Ale najważniejsze co tam zdobyłem to... KONTAKTY do ludzi z branży!


W branży filmowej budowanie relacji, networking, wymiana doświadczeń, wspólne omawianie projektów, wzajemne inspirowanie się to fundamenty tworzenia filmów, po których szczęka zostaje na podłodze!


Dziś, prócz szkoły filmowej, są inne drogi by zdobyć podobne doświadczenia, poznać ludzi o podobnych pasjach. Możesz to zrobić ONLINE. I właśnie dlatego stworzyliśmy grupę "ASF MasterClass"


Dołącz do naszej grupy na Facebooku - tutaj znajdziesz link: https://www.facebook.com/groups/asfstudio/


Czekam na Ciebie! Poznajmy się, wymieńmy się doświadczeniami!


Jakub Klawikowski
21 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page