top of page
  • asfstudio

Nowe wyzwanie przed ASF Studio

Od początku 2020 roku pracujemy nad pełnometrażowym filmem dokumentalnym. Jest to projekt który prawdopodobnie zajmie nam jeszcze około półtora roku! Czy to długo? Być może, ale będzie to zupełnie nowy rozdział w produkcji filmów od ASF Studio!


Wszyscy w ASF Studio jesteśmy naprawdę podekscytowani, ponieważ jest to duże wyzwanie, jeszcze nie tworzyliśmy materiału na taką skalę i w taki sposób. Co to dokładnie oznacza? Chcemy opowiedzieć historię utytułowanej sportsmenki, kolarki górskiej Mai włoszczowskiej nie skupiając się jedynie na aspektach sportowych, ale patrząc również na naszą bohaterkę jako postać, która musi stawić czoła wielu trudnościom, również w innych sferach życia. Taka realizacja to proces, który wymaga czasu i cierpliwości.


Obecnie jesteśmy na etapie pracy nad scenariuszem, zbierania pierwszych materiałów, analizowania archiwalnych nagrań. I z tego powodu odwiedziliśmy Maję, w minionym tygodni, w jej rodzinnym mieście Jeleniej Górze by porozmawiać z nią na temat obecnej sytuacji, tego jak wyglądają obecnie treningi, co panuje w związku z przeniesieniem wyścigu olimpijskiego. Te wszystkie tematy będą budować oś narracji naszego projektu.


Od strony produkcyjnej i organizacyjnej czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy, sporo wyzwań! Mamy nadzieję że będziecie śledzić nasze o pracę i czekać na efekt końcowy. Poniżej dzielę się z Wami kilkoma linkami do materiałów, które do tej pory stworzyliśmy z Mają, współpracując między innymi z marką Kross.


Weekend z Kross Racing Team: https://youtu.be/9hgtnkwXTTg

Maja - Szklarska Poręba: https://youtu.be/8jcfmiI7LWk
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page