top of page
brief: FILM KORPORACYJNY
czas trwania: od 15 sekund do 5 minut

cel biznesowy:
 

Im lepiej sprecyzowany cel, tym bardziej prawdopodobne jego osiągnięcie. Napisz nam co skłoniło Cię do zamówienia film korporacyjnego. Przykłady: zmiany wewnątrz organizacji, przyciągnięcie uwagi na rynku pracy, pozycjonowanie marki - np. podniesienie prestiżu.

grupa docelowa:

Jeśli coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Opisz nam kim są osoby, będące najważniejszymi odbiorcami filmu (Twojej marki, produktu, usługi).

założenia kreatywne projektu:

Pomysł na film może wyjść od Ciebie, więc jeśli masz jakąś koncepcję, w tym miejscu możesz ją opisać. Możemy też zaproponować Ci nasz autorski scenariusz w oparciu o wcześniej przeprowadzone badania marketingowe. Zrobimy wywiady z Twoimi pracownikami, w atrakcyjny sposób pokażemy Twoją firmę - wszystko w zależności od potrzeb.

określenie kanałów dystrybucji:

Już na etapie koncepcyjnym chcemy uwzględnić kanały dystrybucji i możliwość dzielenia się materiałem w Social Media. Napisz z jakich kanałów korzystasz (FB, Insta, Vimeo, Youtube, LinkedIn), a my zaproponujemy Ci kilka dedykowanych rozwiązań.

ETAPY WSPÓŁPRACY

brief scenariusza:

Na tym etapie otrzymasz od nas skrót scenariusza wzbogacony o inspiracje i moodboardy przybliżające wizualny efekt filmu. Wyjaśnimy Ci także poszczególne etapy jego realizacji, ustalimy czy będzie potrzebna scenografia, stylista lub make-up artist podczas zdjęć.

wycena:

Każdorazowo indywidualna, zależna od wielkości i założeń produkcji. Wycenę wysyłamy w ciągu 2-3 dni od otrzymania wypełnionego briefu. Jesteśmy otwarci zarówno na negocjacje jak i rozłożenie płatności na 2-3 raty.

 

przygotowanie i organizacja:

Diabeł tkwi w szczegółach! Scenariusz przekształcamy w precyzyjny scenopis i dopracowujemy storyboardy (rysunki kadrów), wybieramy osoby, które zagrają w filmie i ich stylizacje, a także miejsca, w których mają się odbyć zdjęcia i ich adaptacje scenograficzne.

produkcja:

Proponujemy plan pracy podzielony na dni zdjęciowe i godziny nagrań dostosowane do osób występujących w filmie. Liczba dni zdjęciowych zależy od wymagań scenariusza (1 dzień zdjęciowy = 12 godz). Ustalamy datę realizacji. Na planie zapewniamy podgląd w czasie realizacji ujęć.

 

postprodukcja:

Dostaniesz od nas wstępny, “surowy” montaż, do którego bezpłatnie możesz nanieść 3 poprawki. Po akceptacji układanki montażowej zajmujemy się nadaniem kolorystyki, udźwiękowieniem, wprowadzeniem animacji, lektora i napisów. Na tym etapie wysyłasz nam materiały graficzne, które mają się znajdować w filmie (np. logotypy, fonty korporacyjne itp.)

 

przekazanie materiałów i/lub praw autorskich:

Cała przyjemność po naszej stronie. Chętnie pochwalimy się wspólną realizacją w naszych kanałach Social Media.

dystrybucja:

Zależy Ci na rozszerzeniu działalności i dotarciu do nowej grupy odbiorców - zostańmy w kontakcie! Daj nam znać, a przygotujemy ofertę działań marketingowych dostosowaną do założeń naszego projektu

bottom of page