top of page

STUDIO FILMOWE
ASF STUDIO

KREATYWNY DOM PRODUKCYJNY

BUDUJ SWOJĄ MARKĘ RAZEM Z NAMI

Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie relacji z Klientami niż pokazanie tego, co ma się w środku. Przedstawienie siebie, swojej firmy i pracowników, np. poprzez serię krótkich wideo w social mediach wpływa pozytywnie na wizerunek marki. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób stworzyć taki projekt, to dobrze trafiłeś. Nasze studio filmowe doradzi Ci na każdym etapie produkcji i zadba o to, by efekt przewyższał oczekiwania. Jako wytwórnia kompleksowo zajmiemy się wszystkimi krokami od konceptu, przez produkcję po montaż i dystrybucję.

REALIZUJ SWOJA ARTYSTYCZNĄ WIZJĘ

Oprócz działań związanych z video marketingiem, nasze filmowe studio bardzo chętnie podejmuje się realizacji innych form audiowizualnych. Mamy na myśli przede wszystkim produkcje fabularne, dokumentalne i teledyski. Pozwalają one na o wiele większą swobodę wyrazu i pozostawiają spore pole do eksperymentowania, co naprawdę uwielbiamy. Sami podnosimy sobie poprzeczkę oraz szukamy nowych wyzwań. Dlatego jeśli masz oryginalny pomysł, odezwij się!

ROZWIJAJ SIĘ I DZIAŁAJ

Jeżeli jednak chcesz samodzielnie przystąpić od realizacji swojego pomysłu, nasze studio oferuje kurs online oraz warsztaty filmowe. A w naszym rentalu znajdziesz profesjonalne kamery, aparaty, obiektywy, gimbale oraz mikrofony i niezbędne akcesoria.

.STUDIO
FEATURE
contact
bottom of page