top of page

FILM FABULARY I DOKUMENTALNY 

Szukamy projektów w fazie developmentu lub produkcji. Więc jeśli rozwijasz projekt filmu fabularnego, serialu czy dokumentu, jesteśmy otwarci na współpracę. Interesują nas tematy bliskie ludziom i sportowe, ale nie ograniczamy się i chętnie podejmujemy inne ciekawie przygotowane tematy.

 

Jeśli szukasz koordynatora/kierownika produkcji lub kierownika ds. lokacji, napisz bezpośrednio do Doroty: d.schleiss@asfstudio.pl

Jakub realizuje zdjęcia jako operator, szwenkier a także operator drona. To kontakt do niego: info@asfstudio.pl

pomysł:​

Każdy film najpierw rodzi się w głowie, a dopiero później zostaje przelany na papier. Znajdź temat, zbierz informacje, przeanalizuj źródła i zapisz zagadnienia, o jakich będzie traktował film.

logline / synopsis / treatment:​

Ogólny wgląd do historii pomaga w zrozumieniu pomysłu i tematu filmu. Prześlij nam materiały opisujące w skrócie Twój pomysł.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

By stworzyć filmy, które wzbudzą zachwyt Twoich klientów, nie musisz znać tajników produkcji filmowej. Kluczowa sprawa - wspólnie ustalamy cel jaki chcesz osiągnąć i bierzemy się do działania

W niżej opisany sposób produkowaliśmy już dziesiątki materiałów od reklam telewizyjnych, przez relacje z wydarzeń sportowych, po poradniki, vlogi, kursy online i krótkie pionowe filmy do mediów społecznościowych.

1

WYPRACOWANIE STATEGII

  • Wspólnie przeanalizujemy sposoby pozyskiwania środków na realizację Twojego pomysłu, a także przebieg produkcji z uwzględnieniem optymalnych kanałów dystrybucji.

  • Do tych założeń dostosowujemy nasz sposób pracy przy projekcie.

4

PRESS KIT

  • Tworzymy pakiet informacyjny, czyli materiały, które będą przydatne zarówno przy promocji pomysłu w mediach, jaki i w trakcie zdobywania funduszy na realizację projektu.

7

PRODUKCJA

  • Proponujemy kalendarz zdjęć, ustalamy daty realizacji. Liczba dni zdjęciowych zależy od wymagań scenariusza (1 dzień zdjęciowy = 12 godz).

2

SCENARIUSZ

  • Mając wypracowaną strategię, przechodzimy do przekształcenia pomysłu na scenariusz. Zapewniamy wsparcie specjalistów, doradców scenariuszowych i ekspertów z branży.

5

PRZYGOTOWANIE I ORGANIZACJA

  • Scenariusz przekształcamy w precyzyjny scenopis i dopracowujemy storyboardy (rysunki kadrów), wybieramy aktorów i ich stylizacje, a także miejsca, w których mają się odbyć zdjęcia.

8

POSTPRODUKCJA

  • Realizujemy montaż, zapewniamy udźwiękowienie, koloryzację, animacje, napisy, lektora oraz dostosowujemy wersje filmu do założeń dystrybucji (np. kino, festiwal, telewizja).

3

KOSZTORYS

  • Pozwala spojrzeć realnie na proces produkcji. Na tym etapie wyceniamy i oceniamy możliwości, a następnie adaptujemy wstępny kosztorys mając na uwadze decyzje wszystkich zaangażowanych w projekt twórców.

6

POZYSKANIE ŚRODKÓW

  • Podejmujemy wyzwanie i rozpoczynamy proces zdobywania środków finansowych niezbędnych do realizacji filmu i postprodukcji.

9

DYSTRYBUCJA

  • Zależy Ci na rozszerzeniu dystrybucji? Daj nam znać, nawiążemy kontakty z dystrybutorami, którzy mogą być nim zainteresowani.

ZAUFALI NAM:

bottom of page