top of page
brief: FILM FABULARNY I DOKUMENTALNY
czas trwania: określany indywidualnie, na podstawie założeń projektu

Szukamy projektów w fazie developmentu lub produkcji. Więc jeśli rozwijasz projekt filmu fabularnego, serialu czy dokumentu, jesteśmy otwarci na współpracę. Interesują nas tematy bliskie ludziom i sportowe, ale nie ograniczamy się i chętnie podejmujemy inne ciekawie przygotowane tematy.

 

Jeśli szukasz koordynatora/kierownika produkcji lub kierownika ds. lokacji, napisz bezpośrednio do Doroty: d.schleiss@asfstudio.pl

Jakub realizuje zdjęcia jako operator, szwenkier a także operator drona. To kontakt do niego: info@asfstudio.pl

pomysł:

Każdy film najpierw rodzi się w głowie, a dopiero później zostaje przelany na papier. Znajdź temat, zbierz informacje, przeanalizuj źródła i zapisz zagadnienia, o jakich będzie traktował film.

logline / synopsis / treatment:​

Ogólny wgląd do historii pomaga w zrozumieniu pomysłu i tematu filmu. Prześlij nam materiały opisujące w skrócie Twój pomysł.

etapy współpracy:

wypracowanie strategii:

Wspólnie przeanalizujemy sposoby pozyskiwania środków na realizację Twojego pomysłu, a także przebieg produkcji z uwzględnieniem optymalnych kanałów dystrybucji. Do tych założeń dostosowujemy nasz sposób pracy przy projekcie.

scenariusz:

Mając wypracowaną strategię, przechodzimy do przekształcenia pomysłu na scenariusz. Zapewniamy wsparcie specjalistów, doradców scenariuszowych i ekspertów z branży.

kosztorys:

Pozwala spojrzeć realnie na proces produkcji. Na tym etapie wyceniamy i oceniamy możliwości, a następnie adaptujemy wstępny kosztorys mając na uwadze decyzje wszystkich zaangażowanych w projekt twórców.

press kit:

Tworzymy pakiet informacyjny, czyli materiały, które będą przydatne zarówno przy promocji pomysłu w mediach, jaki i w trakcie zdobywania funduszy na realizację projektu.

przygotowanie i organizacja:

Scenariusz przekształcamy w precyzyjny scenopis i dopracowujemy storyboardy (rysunki kadrów), wybieramy aktorów i ich stylizacje, a także miejsca, w których mają się odbyć zdjęcia.

pozyskanie środków:

Podejmujemy wyzwanie i rozpoczynamy proces zdobywania środków finansowych niezbędnych do realizacji filmu i postprodukcji.

produkcja:

Proponujemy kalendarz zdjęć, ustalamy daty realizacji. Liczba dni zdjęciowych zależy od wymagań scenariusza (1 dzień zdjęciowy = 12 godz).

postprodukcja:

Realizujemy montaż, zapewniamy udźwiękowienie, koloryzację, animacje, napisy, lektora oraz dostosowujemy wersje filmu do założeń dystrybucji (np. kino, festiwal, telewizja).

dystrybucja:

Zależy Ci na rozszerzeniu dystrybucji? Daj nam znać, nawiążemy kontakty z dystrybutorami, którzy mogą być nim zainteresowani.

Zobacz nasze realizacje  → 

bottom of page