top of page

Webinar :

Jak pisać i promować swój scenariusz - Wiktor Piątkowski

Posłuchaj wciągającej rozmowy ze scenarzystą, Wiktorem Piątkowskim.  Wiktor stworzył pierwszy Polski serial premium dla HBO (Wataha), napisał pierwszą Polską komedię romantyczną dla Netflixa "Miłość do kwadratu." Pracował dla producentów w Polsce, Niemczech czy Włoszech.

O czym dyskutowaliśmy?

  • jak wygląda praca scenarzysty

  • jak myśleć o rozwoju kariery scenariuszowej

  • jakie są drogi by wypromować swój scenariusz i znaleźć producenta i dystrybutora

  • czego szukają serwisy streamingowe wybierając projekty do produkcji

  • ponad godzinna sesja Q&A pełna praktycznych wskazówek

 

Co zyskasz oglądając webinar?

  • wiedzę na temat pracy scenarzysty

  • wskazówki na co zwracać uwagę przy pitchowaniu swojego projektu

  • świadomość jak wygląda proces produkcyjny

  • informacje coprzygotować by zachęcić do współpracy nad Twoim scenariuszem

Zobacz fragment...

Poznaj ekspertów...

67968712_2526024097461107_90321180408120

Jakub Klawikowski

operator, montażysta, vloger

 

Jakub jest twórcą doświadczonym w realizacji wielu różnorodnych projektów. Rozpoczynając swoją karierę filmową od kręcenia filmów sportowych. Brał udział w kilkudziesięciu projektach komercyjnych, reklamach, filmach dokumentalnych, teledyskach i filmach krótkometrażowych, zrealizowanych na całym świecie.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc youtube’owe vlogi, webinary oraz kursy online.

WiktorPiatkowski_fot.Monika SzałekNET (8

Wiktor Piątkowski

Scenarzysta, producent, Własciciel "Bahama Films"

 

Studiował w Państwowej Wyższej Szkole
Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, London Film School, Deutsche Film-und-Fernsehakademie Berlin oraz ukończył podyplomowe programy dla scenarzystów i producentów europejskich: Serial Eyes, European TV Drama Series Lab i Racconti. Jest pomysłodawcą i współscenarzystą serialu „Wataha” (HBO) oraz sitcomu „Just Push Abuba” (ZDF), napisał też scenariusz pierwszej polskiej komedii romantycznej wyprodukowanej przez Netflix („Miłość dokwadratu”). Jako scenarzysta, headautor, showrunner i producent zrealizował już ponad 600 godzin seriali telewizyjnych wyemitowanych w Polsce i zagranicą. Jest także założycielem firmy producenckiej Bahama Films, organizatorem najpopularniejszych warsztatów scenariopisarskich w Polsce oraz członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Gildii Scenarzystów Polskich.

 
WYKUP DOSTĘP DO WEBINARÓW:
129
 zł

5a364b6d2c5557.7578312615135076931816.pn
be9c1c63-3c3e-4cdc-bcab-ab8077463c34.gif
platnosc piatkowski

 
WYKUP DOSTĘP DO WEBINARÓW:
129
 zł

Jak to działa? W jaki sposób otrzymam dostęp do webinaru?

Bardzo prosto! Po sfinalizowaniu płatności, na podany adres email otrzymasz dane do zalogowania na naszej platformie kursowej i tam możesz oglądać materiały.  Płatność i dostęp do webinaru uruchamia się w sposób automatyczny, więc możesz korzystać od razu po zakupie. Przygotuj sobie coś ciepłego do picia oraz notatnik i długopis by zapisywać sobie wnioski z webinaru :)

Czy mogę zapłacić na różne sposoby? Czy dostanę fakturę?

W tej chwili  dostępne formy płatności to PayU, PayPal i Przelewy24, jeśli chciałbyś zapłacić w inny sposób np, przelewem tradycyjnym poinformuj nas o tym. Jesteśmy zintegrowani z systemem Fakturownia ,dzięki temu od razu otrzymasz od nas fakturę VAT, jeśli zaznaczysz taką opcję wpisując dane.

Coś nie działa :( Nie wiem o co chodzi...

Jeżeli wystąpił jakiś błąd lub masz jakiekolwiek wątpliwości związane z działaniem naszej platformy - pisz śmiało na biuro@asfstudio.pl. Pomożemy możliwie szybko! Dokładamy starań by wszystko działało bez zarzutu, ale zawsze może wkraść się jakiś cyfrowy chochlik. Naszym priorytetem jest dostarczyć Ci wartościową wiedzę w przystępny sposób!

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o ekipie ASF Studio?

Naszą ekipie możesz poznać w zakładce "O nas" tutaj na stronie. Gorąco zachęcamy również by sprawdzić kanał YouTube Jakuba Klawikowskiego, na którym dzieli się wiedzą na temat filmowania i montażu, a także pokazuje kulisy plnaów zdjęciowych:

KLIKNIJ TUTAJ

Natomiast na stronie www.sztukamontazu.pl znajdziesz dużo więcej informacji na temat naszego kompleksowego kursu online, który krok po kroku uczy profesjonalnego montażu i praktycznych umiejętności niezbędnych do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów wideo.

bottom of page