top of page

Webinar :

Filmowy i youtube'owy montaż - Konrad Śniady

Posłuchaj wciągającej rozmowy ze montażystą, Konradem Śniadym.  Konrad jest twórcą internetowym i absolwentem  Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w  Łodzi.

O czym dyskutowaliśmy?

  • jak wygląda praca montażysty

  • jak dostać się do szkoły filmowej

  • czy warto uczyć się sztuki filmowej w szkole wyższej

  • jak myśleć o pracy montażysty w świecie współczesnych mediów

  • rozległa sesja Q&A pełna praktycznych wskazówek

 

Co zyskasz oglądając webinar?

  • wiedzę na temat pracy montażysty i praktyczne wskazówki

  • wskazówki na co zwracać uwagę na rekrutacji do szkoły filmowej

  • świadomość jak wygląda współpraca montażysty z resztą ekipy i reżyserem

Zobacz fragment...

Poznaj ekspertów...

67968712_2526024097461107_90321180408120

Jakub Klawikowski

operator, montażysta, vloger

 

Jakub jest twórcą doświadczonym w realizacji wielu różnorodnych projektów. Rozpoczynając swoją karierę filmową od kręcenia filmów sportowych. Brał udział w kilkudziesięciu projektach komercyjnych, reklamach, filmach dokumentalnych, teledyskach i filmach krótkometrażowych, zrealizowanych na całym świecie.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc youtube’owe vlogi, webinary oraz kursy online.

92032330_10222949743078373_6440646855872

Konrad Śniady

Montażysta, operator, twórca internetowy

 

Internetowej publiczności znany z wielu montażowych projektów realizowanych z Krzysztofem Gonciarzem. Spotkaliśmy się razem przy takich produkcjach jak jak „E-migrant” , „Ułaskawienie” i jeszcze (oby! ) wiele wspólnych projektów przed nami! ❤ W 2020 odpowiedzialny za montaż „Na jedną noc” w reżyserii Mally Yina. Absolwent polskiej szkoły filmowej w Łodzi.

 
WYKUP DOSTĘP DO WEBINARÓW:
129
 zł

5a364b6d2c5557.7578312615135076931816.pn
2dc8cd36-9468-4fae-a300-182fe3a7bafa.gif
platnosc sniady
Jak to działa? W jaki sposób otrzymam dostęp do webinaru?

Bardzo prosto! Po sfinalizowaniu płatności, na podany adres email otrzymasz dane do zalogowania na naszej platformie kursowej i tam możesz oglądać materiały.  Płatność i dostęp do webinaru uruchamia się w sposób automatyczny, więc możesz korzystać od razu po zakupie. Przygotuj sobie coś ciepłego do picia oraz notatnik i długopis by zapisywać sobie wnioski z webinaru :)

Czy mogę zapłacić na różne sposoby? Czy dostanę fakturę?

W tej chwili  dostępne formy płatności to PayU, PayPal i Przelewy24, jeśli chciałbyś zapłacić w inny sposób np, przelewem tradycyjnym poinformuj nas o tym. Jesteśmy zintegrowani z systemem Fakturownia ,dzięki temu od razu otrzymasz od nas fakturę VAT, jeśli zaznaczysz taką opcję wpisując dane.

Coś nie działa :( Nie wiem o co chodzi...

Jeżeli wystąpił jakiś błąd lub masz jakiekolwiek wątpliwości związane z działaniem naszej platformy - pisz śmiało na biuro@asfstudio.pl. Pomożemy możliwie szybko! Dokładamy starań by wszystko działało bez zarzutu, ale zawsze może wkraść się jakiś cyfrowy chochlik. Naszym priorytetem jest dostarczyć Ci wartościową wiedzę w przystępny sposób!

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o ekipie ASF Studio?

Naszą ekipie możesz poznać w zakładce "O nas" tutaj na stronie. Gorąco zachęcamy również by sprawdzić kanał YouTube Jakuba Klawikowskiego, na którym dzieli się wiedzą na temat filmowania i montażu, a także pokazuje kulisy plnaów zdjęciowych:

KLIKNIJ TUTAJ

Natomiast na stronie www.sztukamontazu.pl znajdziesz dużo więcej informacji na temat naszego kompleksowego kursu online, który krok po kroku uczy profesjonalnego montażu i praktycznych umiejętności niezbędnych do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów wideo.

bottom of page