Webinar :

Film a fotografia - rozmową z fotografką Ewą Kanią

Posłuchaj wciągającej rozmowy między Jakub Klawikowskim a fotografką, Ewą Kanią.

O czym dyskutowaliśmy?

  • różnicach w przygotowaniu oraz wyborze sprzętu

  • czym różnią się obiektywy filmowe od fotograficznych

  • jakie cechy sprzętu są kluczowe dla danej pracy

  • o czym warto pamiętać organizując plan zdjęciowy

  • Ewa zdradza również jak tworzyć ujmujące portrety...

 

Co zyskasz oglądając webinar?

  • wiedzę na temat pracy fotografa oraz filmowca

  • wskazówki na co zwracać uwagę wybierając sprzęt do pracy

  • praktyczne informacje, o czym pamiętać rozszerzając swoje usługi

  • jak rozwijać swoją karierę w danej dziedzinie

Zobacz fragment...

Poznaj ekspertów...

67968712_2526024097461107_90321180408120

Jakub Klawikowski

operator, montażysta, vloger

 

Jakub jest twórcą doświadczonym w realizacji wielu różnorodnych projektów. Rozpoczynając swoją karierę filmową od kręcenia filmów sportowych. Brał udział w kilkudziesięciu projektach komercyjnych, reklamach, filmach dokumentalnych, teledyskach i filmach krótkometrażowych, zrealizowanych na całym świecie.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc youtube’owe vlogi, webinary oraz kursy online.

126869164_3801572263199799_6276764588892

Ewa Kania

Fotografka sportowa i outdoorowa

 

od zawsze ściśle związana z rowerami i górami. Przygodę z fotografią rozpoczęła 15 lat temu, a już w 2012 brała udział w DH jako fotograf na mistrzostwach świata. Tworzy fotorelacje z wydarzeń  organizowanych przez JOYRIDE. Absolwentka ASP, kierunek grafika. Prywatnie miłośniczka gór i rowerów!

 
Jak to działa? W jaki sposób otrzymam dostęp do webinaru?

Bardzo prosto! Po sfinalizowaniu płatności, na podany adres email otrzymasz dane do zalogowania na naszej platformie kursowej i tam możesz oglądać materiały.  Płatność i dostęp do webinaru uruchamia się w sposób automatyczny, więc możesz korzystać od razu po zakupie. Przygotuj sobie coś ciepłego do picia oraz notatnik i długopis by zapisywać sobie wnioski z webinaru :)

Czy mogę zapłacić na różne sposoby? Czy dostanę fakturę?

W tej chwili  dostępne formy płatności to PayU, PayPal i Przelewy24, jeśli chciałbyś zapłacić w inny sposób np, przelewem tradycyjnym poinformuj nas o tym. Jesteśmy zintegrowani z systemem Fakturownia ,dzięki temu od razu otrzymasz od nas fakturę VAT, jeśli zaznaczysz taką opcję wpisując dane.

Coś nie działa :( Nie wiem o co chodzi...

Jeżeli wystąpił jakiś błąd lub masz jakiekolwiek wątpliwości związane z działaniem naszej platformy - pisz śmiało na biuro@asfstudio.pl. Pomożemy możliwie szybko! Dokładamy starań by wszystko działało bez zarzutu, ale zawsze może wkraść się jakiś cyfrowy chochlik. Naszym priorytetem jest dostarczyć Ci wartościową wiedzę w przystępny sposób!

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o ekipie ASF Studio?

Naszą ekipie możesz poznać w zakładce "O nas" tutaj na stronie. Gorąco zachęcamy również by sprawdzić kanał YouTube Jakuba Klawikowskiego, na którym dzieli się wiedzą na temat filmowania i montażu, a także pokazuje kulisy plnaów zdjęciowych:

KLIKNIJ TUTAJ

Natomiast na stronie www.sztukamontazu.pl znajdziesz dużo więcej informacji na temat naszego kompleksowego kursu online, który krok po kroku uczy profesjonalnego montażu i praktycznych umiejętności niezbędnych do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów wideo.