top of page

Webinar :

Relacja aktor - kamera - reżyser: Helena Sujecka

Posłuchaj wciągającej rozmowy ze aktorką Heleną Sujecką.  Przy wszystkich projektach filmowych Helena podkreśla zawsze niezwykłą rolę więzi i współpracy operator - aktor, która niezbędna jest, by powstał film piękny lub ważny. Od lat związana z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol. Filmowo debiutowała w “Cudownym lecie” Ryszarda Brylskiego, znana z ról w “Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, “Yuma” Piotra Mularuka.

O czym dyskutowaliśmy?

  • Kim jest aktor? Jak Helena postrzega siebie w procesie tworzenia filmu? 

  • Praca z kamerą - jak aktor traktuje współpracę z operatorem / a jak z reżyserem 

  • Praktyczne przykłady działań z kamerą (wyznaczanie pozycji, ustalanie kierunków spojrzeń, tempo)

  • Rady dla osób, które po raz pierwszy pracują na planie z aktorem / czego potrzebuje aktor by skutecznie wykonać swoje zadanie

  • Zdecydowanie najpopularniejsza część naszych webinarów czyli Q&A bo wiadomo w pytaniach siła!

 

Co zyskasz oglądając webinar?

  • wiedzę na temat pracy aktora i praktyczne wskazówki

  • wskazówki na co zwracać uwagę pracując z kimś przed kamerą

  • świadomość jak wygląda współpraca aktora z resztą ekipy i reżyserem

Zobacz fragment...

Poznaj ekspertów...

67968712_2526024097461107_90321180408120

Jakub Klawikowski

operator, montażysta, vloger

 

Jakub jest twórcą doświadczonym w realizacji wielu różnorodnych projektów. Rozpoczynając swoją karierę filmową od kręcenia filmów sportowych. Brał udział w kilkudziesięciu projektach komercyjnych, reklamach, filmach dokumentalnych, teledyskach i filmach krótkometrażowych, zrealizowanych na całym świecie.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem tworząc youtube’owe vlogi, webinary oraz kursy online.

125361202_3577265668963490_3403990394612

Helena Sujecka

Aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna

 

Filmowo debiutowała w “Cudownym lecie” Ryszarda Brylskiego, znana z ról w “Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, “Yuma” Piotra Mularuka, często nagradzanych “Małych Stłuczkach” duetu reżyserskiego świetnych montażystów Aleksandra Gowin/Ireneusz Grzyb; również z filmowych produkcji międzynarodowych “Les Innocentes” Anne Fontaine, czy nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem “Dovlatov” Alexeya Germana Juniora. W ostanim czasie wcieliła się w rolę aspirant Ady Nieradki w miniserialu - thrillerze kryminalnym “Znaki” Jakuba Miszczaka (dla AXN, Netflix). Niebawem w kinach a już festiwalowo można oglądać ją w debiucie fabularnym Darii Woszek “Maryjki”w roli… Heleny. Współpracowała z ASF Studio przy produkcji „Maria nie żyje”.

 
WYKUP DOSTĘP DO WEBINARÓW:
129
 zł

5a364b6d2c5557.7578312615135076931816.pn
219d387a-ab31-47f1-a152-b0452a70b3a7.gif
platnosc helena
Jak to działa? W jaki sposób otrzymam dostęp do webinaru?

Bardzo prosto! Po sfinalizowaniu płatności, na podany adres email otrzymasz dane do zalogowania na naszej platformie kursowej i tam możesz oglądać materiały.  Płatność i dostęp do webinaru uruchamia się w sposób automatyczny, więc możesz korzystać od razu po zakupie. Przygotuj sobie coś ciepłego do picia oraz notatnik i długopis by zapisywać sobie wnioski z webinaru :)

Czy mogę zapłacić na różne sposoby? Czy dostanę fakturę?

W tej chwili  dostępne formy płatności to PayU, PayPal i Przelewy24, jeśli chciałbyś zapłacić w inny sposób np, przelewem tradycyjnym poinformuj nas o tym. Jesteśmy zintegrowani z systemem Fakturownia ,dzięki temu od razu otrzymasz od nas fakturę VAT, jeśli zaznaczysz taką opcję wpisując dane.

Coś nie działa :( Nie wiem o co chodzi...

Jeżeli wystąpił jakiś błąd lub masz jakiekolwiek wątpliwości związane z działaniem naszej platformy - pisz śmiało na biuro@asfstudio.pl. Pomożemy możliwie szybko! Dokładamy starań by wszystko działało bez zarzutu, ale zawsze może wkraść się jakiś cyfrowy chochlik. Naszym priorytetem jest dostarczyć Ci wartościową wiedzę w przystępny sposób!

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o ekipie ASF Studio?

Naszą ekipie możesz poznać w zakładce "O nas" tutaj na stronie. Gorąco zachęcamy również by sprawdzić kanał YouTube Jakuba Klawikowskiego, na którym dzieli się wiedzą na temat filmowania i montażu, a także pokazuje kulisy plnaów zdjęciowych:

KLIKNIJ TUTAJ

Natomiast na stronie www.sztukamontazu.pl znajdziesz dużo więcej informacji na temat naszego kompleksowego kursu online, który krok po kroku uczy profesjonalnego montażu i praktycznych umiejętności niezbędnych do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów wideo.

bottom of page